Lapivaip RÄNNAK, ROHELINE JALAJÄLG.

30.04.2021
Lapivaip RÄNNAK, ROHELINE JALAJÄLG.
Mul on nii hea meel! Sain valmis järjekordse megasuure töö! Nii mõnus ja kerge tunne nagu oleksin taaskord ühe loomingulise eksami läbinud! Neli nädalat möödus nagu unes, vaimses unes, kus meeled olid ööd kui päevad hõivatud rohelise jalajälje ja emakese MAA käekäigu temaatikast ning kujutluspiltidest nende sümbolite kangastesse seadmisest. 
Seekordse töö nimi on RÄNNAK, ROHELINE JALAJÄLG.
 
Lapivaibal jalutavad ringi ümber meie armsa rohelise planeedi loomad ja inimene kui üks ja tervik, omavahel võrdsed ja kokku kuuluvad. Nagu unistus kaunist tulevikust! Palve inimesele jääda loodusega üheks tervikuks, käia ühte sammu meid ümbritsevaga. Männid sümboliseerivad taimi ja rohelust üldse ning ühtlasi lasteaeda mändide keskel, kuhu see töö läheb.
 
Teos on loodud suurtööstuse tootmisest üle jäänud tekstiilidest, mööblitööstuse kangastest. Päästetud jäätmete utiliseerimise tangide vahelt ja antud neile uus elu, so upcycling ehk zerowaste product.
 
Minu eelmiste suurte töödega saad tutvuda siinsamas blogis: eelmised kaks ülisuurt loomingulist väljakutset lapilises maailmas olid 3 m läbimõõduga ümmargune lapivaip PÄIKESERATAS rannaküla lasteaiale ning seejärel 2,5 x 2 m seinavaip AASTAAJAD JA RAHVAKALENDER.

Illustreerimaks viimast tööd - väike rõõmus videoklipp koos pisikese vallatu jäljepüüdjaga. Tänud väikemehele ja tema emmele piltide ja videote ning Õmblusmamselile ägedate tepingute eest!