Kalender - elektrooniline või paberkandjal?

04.09.2018
Kalender - elektrooniline või paberkandjal?

Meie laulukoori tublid eestvedajad otsustasid lauljatele info vahendamise tänapäevasemaks muuta ning võtsid kasutusele google kalendri. Seega saime uue hooaja proovide, kontsertide ja väljasõitude kava mitte e-kirjana vaid lingina googel kalendrisse.

Ma võtsin tükk aega hoogu ega tahtnud kuidagi vajutada nuppu "add", sest mulle kangastus kohe pilt, kuidas lisaks tänastele vastikutele hüpikakendele "update!" ees ja "update!" taga, hakkavad ekraanile spämmima üha uued teated, mida ma seal näha ei taha. Lisaks on mul tõsine tõrge oma isiklikke meelespidamisi internetti märkida. Kahe kalendri vahel infot tükeldada pole kah kuigi mõistlik.

Võtsin siis oma märkmiku ja pastaka välja ning küsisin meie e-mehelt ürituste infot ilma googel kalendriga liitumata.
Sain vastuseks: "Uuri oma kalendri rakendusest, kas sinna saab Google'i kalendrit importida".
Mis mul muud üle jäi kui vajutada "add" ja liituda internetipõhise ühiskalendriga.

Oma üllatuseks avastasin, et minu kalendris olid iseenesest kirjas kunagiste ammuste tuttavate sünnipäevad ja mõningad muud tähtpäevad, loomulikult algavad nädalad pühapäevaga ja tähtsaimad üritused minu kalendris on nüüd tänupühad jmt.

Võtsin kotist oma armsa märkmiku - linasest kangast, lillelise, pitsilise ja tundsin sellest sügavat rõõmu ja rahulolu.
Kui teie hulgas on veel neid, kes vähemalt osa oma päevast üritavad ilma ekraani ja klaviatuurita elu elada, siis teadke, et:
ligi 50 uut (3 erinevat suurust, 5 kangast) linaseid ja puuvillaseid raamatu/märkmiku kaasi on nüüd e-poes üleval. Saate osta ainult kaaned või ühel juhul koos valgete lehtedega kaustaga, näiteks salapäevikuks endale või tütrele kingituseks. Juurde saate tellida nime tikandi või endale vajalikus suuruses kaaned, mida poes ei ole.