Pinalid lasteaiale.

25.09.2014
Pinalid lasteaiale.

Valmis! Yes! Mul on nii hea meel!
Terve suve mässasin toodetega, mis oleks pidanud saama valmis paari nädalaga. Vahepeal, kui väga hulluks läksin, võtsin ette lasteaia põllede õmblemise või remontisin tütre hobuse sadulatekki või õmblesin poisi uunikumile uued tooli katted või tegin oma loomingulise meele rahustamiseks mõned muud väikesed tööd või kingitused.

  

Nüüd üle pika aja ometi üks suur ja kiire töö ja täitsa õigeks ajaks ja varemgi veel valmis kah. 

Kangaks valisin erinevates toonides linased kangad - naturaalse linase, helesinise, sinise triibulise, roosa triibulise ja halli ruudulise. Samuti khaki värvi puuvillase, teksase jt kangad. Kaunistusteks kasutasin kootud mustriga dekoratiivpaelu, puuvillaseid ja linaseid pitse ning värvilisi nööpe. Voodrina ja kinnise kandina erinevates toonides voodrisiidi - valget, kreemi, tumesinist, erepunast.
Dekoratiiv paeladega pinalid said kaunistuseks pitsid. Pinalid, kus paela asemel kasutasin erinevates värvides kangaribasid pitsidega koos, kaunistasin värviliste nööpidega.
Kõik täna valminud 40 pinalit on omavahel erinevad.

Seekord pidasin huvi pärast arvestust ka töötundide osas. See tähendab, et iga kord kui tööle asusin, märkisin aja üles. Samuti arvestasin maha puhkepausid. Edaspidi on kergem tellimustele kuluvat aega planeerida.