Minu Etsy pood ja esimene müük USA-sse.

10.12.2014
Minu Etsy pood ja esimene müük USA-sse.

Jagan teiega oma rõõmu - lapitekkide maalt, USA-st, osteti täna minu Etsy e-poest lapitekk.

Minu pisikese valikuga Etsy e-poes on aasta jooksul vist kõige rohkem korraga vaid 8 tööd üleval olnud. Väidetavalt peaks olema vähemalt paarkümmend tööd, et sealsete miljonite tööde hulgas üldse nähtavale jõuda.
Kodukandi rahvas on järjest otse käest minu töid ostnud, st ilma Etsy vahenduseta ning plaanisin oma Etsy poodi hoopis sulgeda. Viimati ei uuendanud isegi seniste toodete makset ja mõned neist aegusid, st läksid müügilehelt maha. Alles jäigi veel vaid 2 tööd - väike beebitekk ja täiskasvanu mõõtudes "Talumehe tekk". Ning just see nüüd ostetigi ära.

Üldiselt peetakse USA lapitöid meie väikese Eesti kõrval konkurentsituteks, kuna neil on lapitekid ja lapitehnika kui käsitöö väga populaarne/traditsioonidega ning tegijaid kindlasti mitmeid tuhandeid. Ainuüksi Etsy poes müüb lapitöid umbes 900 USA käsitöölist.
Ja nüüd sadas minu õuele see õnn, et kaugelt slapihullude maalt osteti just minu töö, siit pisikesest Eestist.

Peale selle, minu lapitehnikas tehtud laste seinavaip "Päike" võitis tänavu USA lapitegijate tiimi augusti tööde konkursi. Selles tiimis on 860 liiget ja see on üks paljudest Etsy käsitööpoe keskkonnas loodud meeskondadest.

Konkursi leht ise minu võidutööga on siin:
http://etsycyberfleamarket.blogspot.com.au/2014/08/august-winners-and-september-shop-hop.html