Uus kooliaasta läheneb, päevikuga või päevikuta?

29.08.2018
Uus kooliaasta läheneb, päevikuga või päevikuta?

1.septembri lähenemine tekitab minus senimaani rõõmsa ärevuse, kuigi ma ise enam ammu kooli poole samme ei sea ning lastel on koolide lõpetamistest minevik saanud.
Lapselastest käib hetkel küll 2 juba koolis, kuid nende kooliaasta ärevused jäävad minust veidi kaugele. Iga uus kooliaasta on aga ikka uus ja põnev ning päev, mil tänav kihab väikestest ranitsate ja lilledega pidulistest, on nii armas ja südantliigutav!
Väike saladus on veel selle päevaga, ühel minu väikestest printsessidest on sellel päeval sünnipäev!

Päeviku kaante tegemisest inspireeritult on tänases päevas väike takistus - kui palju on neid koolilapsi või üldse inimesi, kes kasutavad paberkandjal päevikut/kalendermärkmikku ning mis mõõtu need on? Mulle isiklikult meeldib teha märkmeid paberile. Kui kontoris töötasin, oli kogu mu elu elektrooniline. Nüüd naudin võimalust vältida klaviatuuri, hiiri ja teisi arvutiloomi.

Märkmike suuruste vastu huvi tundes külastasin Büroomaailma ja mõtlesin, et ostan mingi valiku ilma kaanteta kalendermärkmikke kaasa mõõtu võtmiseks. Kuid see valik mõõtude osas, see oli liig mis liig. Kindlasti on siiski välja kujunenud mingid populaarsemad suurused, mis selguvad aja jooksul. Hetkel on tegemisel 3 suuruses kaaned ning tellimustööde puhul teen üksiti ka teistsugustes mõõtudes kaasi.

Peagi lisan e-poodi uue tootegrupi - kaaned ja ümbrised vmt. Ning sinna hetkel valmimisel oleva valiku.